Top

İş Yükünüzü Hafifletir

Hakkımızda

29.06.2019

Akpınar Vinç temellerini 2000’li yıllarda taşımacılık sektörü ile başlatmıştır. Bugün taşımacılık alanında hızla yükselmiştir. Firmamız başarısını sadece nakliye alanında değil bu sektörde bulunan birçok alanada yansıtmıştır.

Akpınar Vinç, 2010’lu yıllara doğru ilerlerken birçok proje ile kendini kanıtlamayı ve kalıcı olmayı hedeflemektedir. Kalkınmanın yapı taşlarından olan birlik ve beraberlik ile taşımacılık sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride ilerleyen Akpınar Vinç, ilk projesinden bugüne, her zaman “kalite” yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir.

 Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette “kaliteye” ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur. Taşımacılık ve vinç hizmetleri her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır.


Akpınar Vinç gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır. Tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.


En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.

Geniş makina parkuru
İşlerinizi bekliyor...

Akpınar Vinç

Hamidiye, Atatürk Cd. No:298, 34925
Sultanbeyli - İSTANBUL

Teklif Almak için Eposta Gönderin

info@akpinarvinc.com
Müşteri Destek Ekibimiz Sorularınızı Yanıtlamak İçin Burada.
Merhaba ; Nasıl Yardımcı Olabilirim ?